čím a jak:

Tak jako každý fotbalový fanoušek dokáže vyjmenovat členy svého oblíbeného klubu,tak každý dominantní či submisivní příznivec spankingu zná trestné nástroje a polohy.

Na toto téma bylo již v minulosti napsáno mnoho a mnoho řádků.A já přidávám pro úplnost přehled toho,co užívám a znám já:

 

1.TRESTNÉ NÁSTROJE

---------------------------

 

-ruka...je to nejjednodušší a nejklasičtější nástroj,vždy připravený,netřeba mu zvláštních

ruka

 příprav.Já osobně doporučuji používat ruku dvojím způsobem-nejprve na rozehřátí naplácat dotyčnému či dotyčné rukou přes oblečení a v druhé fázi pak ruku použít při výplatě na holou.Dotyk ruky a nahé kůže vyvolává samozřejmě správný erotický podtext,avšak příznivci klasického výprasku bez sexu mi dají zapravdu,že dostat rukou na holou,když jste předtím absolvovali např.výprask řemenem nebo rákoskou,rovná se zintenzivnění prožitků.

-vařečka..patří mezi dřevěné klasické nástroje,používá se zpravidla při domácí výchově.V podstatě

sada vařeček

 se dá říci,že čím větší,tím větší otisky a prožitky.Nejlépe mi vyhovuje taková,která má šířku dlaně a délku tak 40cm.Zanechává slušně velké modřiny,hojící se i několik dní.Bolest je štiplavá,a poměrně velká,zvláště při silném opakovaném úderu na stejné místo.

-řemen...vždy doporučuji pravý kožený,nikdy ne napodobeninu.Kožený

pásek2

 lépe přilne ke kůži,je vhodnější široký,tenký způsobuje nepěkné otlaky.Pro větší efekt namáčím řemen do octové vody,to je kvůli změknutí pásku a také samotný pocit bolesti je poněkud silnější,když se voda s octem v ladné symbióze vtírá do pokožky.

-bota...používám obyčejné letní sandále s hladkou podrážkou,které se vhodně drží a výprask je zajímavým zážitkem,bolest je spíš jemnější a ne tak silná,avšak ne neopomenutelná.

-metla...březová metla,vyrobená z minimálně šesti proutků,pro mě je osvědčeným počtem

metla

 desítka,je použitelný jakýkoliv keř,který nemá na prutech moc ostré výhony,jinak je třeba je upravit.svázaná pevně tkanicí představuje nádherný nástroj,se kterým zkušená ruka připraví trestanému opravdu horké chvilky.

-rákoska...pro mě královna všech spankingových nástrojů.Je jich celá škála,vybrat se dá mezi ratanem a bambusem,které jsou na jejich výrobu nejvhodnější.Způsobuje velmi silnou ostrou bolest,obecně platí,že čím tenčí rákosku používáme,tím horší rány způsobíme.Velmi tenké rákosky při pořádném úderu dokáží bezpečně rozseknout kůži.Rákoska musí být pružná.Při výprasku je třeba měnit místa dopadu.Zanechává červené pruhy,které mizí i týden.

-plácačka...je výhodná v tom,že dopadne na větší plochu a síla úderu se tak rozprostře.Prokrvuje tkáň a vyvolává zarudnutí pokožky.Vyrábí se v rozličných tvarech a velikostech,musí být kožená.

-paddle...já osobně ho moc ráda nemám,dřevěná plocha paddle dokáže ublížit,pokud se exekutor nechá strhnout k silným ranám.Je o

paddle

 vlastně zmenšenina kuchyňského prkýnka s rukovětí,můžeme nalézt rozličně tvarované,v nepřeberném množství velikostí.Modřiny po něm mizí déle než týden.

-tawsee...osvědčená pomůcka staroanglikánských škol.Kožená sympatická

tawsee

 věcička s zpravila třemi prameny.Pocity při výprasku jsou zaručené,bolest je štiplavá,avšak stopy mizí rychle.

-gumová hadice...jen pro otrlé.Kus běžné zahradní hadce,nejlépe půl coulové,asi tak 30-40cm dlouhá,bolest je děsná,otisky vydrží i 14dní.Nedoporučuji začátečníkům nebo lidem s nízkým prahem bolesti.

-elektrický kabel...považuji ho za vrcholné číslo výprasku.ten,kdo bez jediné slzy obstojí i při

kabel

 silném výprasku kabelem,má právo být prohlášen skutečným frajerem.Vhodný je jakýkoliv kabel např.od počítače,od vysavače,v nejnutnějším případě od nabíječky na mobil.Vysoce intenzivní štiplavá bolest,vytváří takové stopy,že ten,kdo jej pocítí na zadku,má několik dní problémy při sezení.

Existuje celá další řada nástrojů-bičíky,důtky a ještě mnoho dalších.Já pracuji s těmi výše jmenovanými a dosahuji s nimi pozoruhodných výsledků.Favorizuji vařečku,rákosku a metlu.

 

 

2.TRESTNÉ POLOHY

---------------------------

 

-přes koleno,v angličtině se používá zkratka

máma při výprasku

 OTK...vysloveně domácí záležitost,nejvíce opěvovaná,nejvíce využívaná.Mladým klukům připomíná doby dětství.Je to zahanbující pocit,nechat se přehnout jako dospělý přes koleno ženy a čekat,kdy dostane jako kluk na zadek.Poloha je výhodná pro trestajícího,vyplácený se musí zapírat rukama o zem a stejně tak nohama a je přidržován buď v pase nebo rukou tlačen do zad,takže mu nezbývá prostor pro pokusy útěku.

-přes křeslo,okraj pelesti postele,židli...všechny tyto polohy mají

před výpraskem

 společné jedno-dotyčný cítí,jak ho do břicha tlačí tvrdé dřevo nábytku,zadek má vystrčený a je ústředním bodem jeho těla.Nevýhodou je,že pokud trestaný nespolupracuje,může se lehce zvednout a přerušit tak výprask.Je nutné ho tedy držet.

-na stole...nehovoříme o přehnutí přes stůl,ale položení se na stůl celým tělem,avšak nohy zůstávají na zemi.je to taktická poloha,není zde možnost překazení výprasku útěkem.Na zostření trestu většinou nařizuji trestaným natáhnout ruce dopředu a držet se za okraj stolu,aby si nemohli chránit zadek.

-na posteli...většinou tuto polohu kombinuji s výpraskem metlou.Je vhodné vsunout trestanému

výprask 2

 pod břicho polštář nebo stočenou deku,aby se umocnilo posunutí zadku do výšky.I zde doporučuji,aby měl trestaný ruce natažené,popřípadě si je může položit pod bradu.

-na lavici...mluvíme o dřevěné dlouhé lavici,na kterou se trestaný položí a v případě,že nedokáže výprask snést v klidu,je možné mu ruce a nohy přivázat.Zde používám zejména rákosku,abych tak nabudila dojem středověkého bití na lavici.

-ve stoje... pokud je dotyčný schopen takto vytrpět výprask,je dobré,aby se rukama opřel o zeď,rozkročil se a udělal ještě krok dozadu.Ideální pro metlu,rákosku i řemen.Podobné,ale silnější pocity se dají docílit ,když dotyčnému přivážeme ruce nahoru a pro zhoršení trestu musí stát na špičkách.

-trestná koza...ačkoliv jí nepoužívám,je to vyjímečný kousek spankingové historie.Trestaný se musí přes ni přehnout,rozkročit se doširoka a ruce položit na nohy trestné kozy.Většinou je za všechny končetiny uvázaný.Je možné zde použít všechny nástroje.Pokud je odsouzený nahý,působí na něho koza velmi ponižujícně.

-pranýř...každý zná klasický dřevěný pranýř,kde se odsouzený musí předklonit,vložit ruce i hlavu

Pranýř

 do vyříznutých otvorů a zvrchu je zajištěn druhým dílem,který se zamkne do prvního.je vhodný nejen na výprasky,ale také na následné trestné stání.Nepohodlná pozice,velmi ponižující.

 

I zde se dá vymyslet ještě mnoho variant,,vždyť fantazii se meze nekladou.

Netřeba také dodávat,že výprask by měl být buď trojfázový-což obnáší bití přes oblečení,poté následuje svlečení kalhot a případné úplné odložení jich a na závěr vysvlečení trestaného ze spodního prádla,aby výprask mohl být proveden na holou.Také se používá varianta výprasku přes spodní prádlo,kde se ale předpokládá,že bude použit nástroj,vyvolávající silnější bolest.

Já osobně velmi ráda používám jako doplňkový trest klečení na hanbě v koutě.BNěkdy nechám dotyčného oblečeného,ale někdy a to zejména po výprasku,musí klečet s obnaženým zadkem.Velmi účinné je také držení např.rákosky na natažených pažích nebo zákaz dotýkání se bolavých míst,které má potrestaný tendenci si hladit.

 

A TEĎ SE OBRACÍM NA VŠECHNY TY,KTEŘÍ MOJE ČLÁNKY ČTOU-NAPIŠTE MI SVOJE ZÁŽITKY AŤ UŽ S UVEDENÝMI NÁSTROJI NEBO S POLOHAMI.KOMENTUJTE MÉ PŘÍBĚHY,KLIDNĚ ANONYMNĚ,CHCI VĚDĚT,ŽE TO CO DĚLÁM MÁ SMYSL.

makima.