Jsem spankerka, jsem přísná máma (strict mamma), teta, vychovatelka či učitelka.

Již nějakou dobu jsem k dispozici klukům, mladým mužům, pánův ve středním věku i těm, kteří již mají nejlepší léta za sebou.Stejně tak ale jsem schopna uspokojit potřeby dívek, slečen, dam a paní.

Nejsem ale erosenka či Domina.

Poskytuji vám to, co potřebujete a po čem toužíte, i když se toho bojíte.Je to výprask (thrashing,beating).Zaměřuji se na klasický spanking v domácím prostředí nebo v učebně paní učitelky.Jsem mámou, která si vás bez slitování přehne přes koleno, stůl,židli, postel...vezme do ruky vařečku, řemen, rákosku, metlu,tawse nebo to, co je po ruce a nařeže vám podle všech pravidel.Pocítíte zase strach z výprasku, stud přede mnou, když si budete muset sundat kalhoty, budete se třást a srdce vám bude rychle bít,tváře zblednou či zčervenají a ten pocit, když se ohýbáte a nastavujete své pozadí....

Máte strach, že to bude bolet?No ano, bude to bolet, je to výprask.Nejsem žádná křehká květinka, ale pořádná mamina, která je zvyklá manuálně pracovat.

Máte strach, že to nevydržíte?A proč byste to nevydrželi?Doma by vás maminka také neseřezala tak, aby vám přivodila pracovní neschopnost.

Máte strach, že se neudržíte a začnete prosit, plakat nebo naříkat?Vše se odehraje v mezích dohodnutých pravidel, u mne možná více než kdekoliv jinde platí stopka (safeword), která je pro mne zákonem.

Nikdy u mne nedojde k poranění, ublížení na zdraví či čemukoliv jinému, než co bylo předem jasně stanoveno.A pokud máte stále pochybnosti, doporučím vám jediné-prostě se přijďte přesvědčit.

JSEM VÁM K DISPOZICI VE VŠEDNÍ DNY ZHRUBA OD 8.00 DO 20.00, MOHU NABÍDNOUT SETKÁNÍ I O VÍKENDU, ALE VŠE POUZE PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ A TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Nejsem žádná oslnivá krasavice v latexu a kůži, ale mamina ve středním věku, sama sebe charakterizuji jako Věstonickou Venuši dvacátého století ( neboť jsem se v minulém století narodila....to zní krásně prastaře), avšak to nic nemění na faktu, že mám pádnou ruku a slušné přesvědčovací i donucovací prostředky. Takže ti z vás, kteří čekají Miss Monokiny, budou asi zklamáni, ale takový je život. :-)